Gizlilik ve Kullanım Şartları

Bu gizlilik ilkeleri, Güzey Giyim tarafından, www.guzeygiyim.com web sitesinin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti ve kullanıcılarını uyarmak amacıyla hazırlanmıştır.


Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullara bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesini kullanmayınız.


Sitemizde alışveriş kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-mail adresi vb) ve istenilen diğer tüm bilgileri girmelidir. Bu formdan aldığımız iletişim ve diğer bilgileri, sizi tanımak dışında, ürününüzün ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.


Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan benzer durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.


İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri (kredi kartı ve şifre bilgileri hariç olmak üzere) ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.


Ayrıca sitemize verdiğiniz tüm kullanıcı bilgileriniz sadece firmamız yetkilileri tarafından görülebilecektir. Sizin isteğiniz dışında herhangi bir yerde kişisel veya ticari amaçla kulanılmayacağı, dağıtılmayacağı şirketimiz tarafından taahhüt edilmiştir.


Kredi kartı ve ödeme yöntemleri konusundaki bilgiler asla veritabanımızda tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi girerken, Banka ile Site arasında 256 Bit SSL şifreleme yapılarak, bu bilgilere erişilmesi engellenmiştir. Kredi kartı bilgilerinizi girerken veriler şifrelenerek bankaya iletilmekte ve herhangi bir kayıt oluşturulmadığı güvencesi sunulmaktadır.


Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunabilir. www.guzeygiyim.com web sitemiz, link verdiğimiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden asla sorumlu değildir.


Guzeygiyim.com | Güzey Giyim