Hakkımızda

     Modayı herkese ulaştırmak, trend olan her şeyi daha erişilebilir kılmak için , ortak vizyonları paylaşan küçük bir ekip olmanın sinerjisiyle hareket ettik. Gelin, bu değişimin sonuçlarına bakalım, Güzey Giyim’i sizlere daha yakından tanıtalım.

    Yerli ve yabancı seçkin moda markalarını, moda severlere özel uygun fırsatlarla sunmak üzere yola çıkan Güzey Giyim,  Türkiye’nin online alışveriş mağazası olmanın ayrıcalıklarını yaşatıyor. Güzey Giyim, üyelerini, mağaza mağaza gezerek alışveriş yapma zahmetinden kurtarıyor. Farklı kategorilerdeki ürünlerini, %70’a varan indirimlerle sunuyor.

    Alışveriş ve e-ticaret dünyasındaki yenilikleri yakından takip eden Güzey Giyim, modanın merkezi haline gelmek istiyor.

    Şirketimiz, 35 yıldır ticari hayatına devam etmekte olup. Giyim sektöründe 2008 yılından itibaren faaliyet gösteren bir limited şirketi’dir.

   Tarzınıza uygun bir giysiyle karşılaştığınızda ne kadar heyecanlandığınızı, aşkla dolduğunuzu görüyoruz. Bu duyguları her  gün yeniden yaşamanız için; tutku duyduğunuz parçaları, stilinize uygun formlarda ve akıllı alışveriş seçenekleriyle sunuyoruz. Modayı bir yaşam biçimi olarak görenleri, cazip fiyatlarla karşılıyoruz. Çünkü, modayı takip etmeyi seven, tarz sahibi olmayı önemseyen üyelerimizi memnun ve mutlu etmek istiyoruz.

   Bizim gözümüzde, her üyemiz ayrı bir öneme sahip... Dolayısıyla, sizi mutlu etmeyi, varlık sebebimiz olarak görüyoruz. Herhangi bir nedenden dolayı alışverişinizden memnun kalmadığınız takdirde, satın aldığınız ürünü, 2 iş günü boyunca  iade etmenize olanak sağlıyoruz. Satın alma ve iade süreçlerinde, SMS ve e-posta yoluyla sizleri bilgilendiriyoruz. 7/24 müşteri hizmetleri uygulamasıyla da keyifli ve kolay alışverişin kapılarını aralıyoruz. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapmanız için, güvenilirliği yüksek sitelere verilen Yeşil Tarayıcı ve 256 bit SSL şifreleme sertifikası ile güvenliğinizi maksimuma çıkarıyoruz.

Bir dakikada alın, bir ömür boyu bağlanın.

Günden güne büyüyen Güzey Giyim, zengin kampanya ve konseptlerle karşınıza çıkmaya, alışverişin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Güzey Giyim’de geçireceğiniz birkaç dakika, bir ömür boyu tutkuyla bağlanacağınız ürünlerle tanışmanızı sağlıyor.

GÜZEY GİYİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mithatpaşa Caddesi No:896 / 1-A  

Göztepe / İzmir
 

Ürün iade adresi: Mithatpaşa Caddesi no:896/1-A Göztepe / İzmir

Ticaret Sicil No: 54649 
232 285 34 72
555 480 42 43 

Güzey Giyim hakkında her türlü sorunuz için bize İletişim bölümümüzden ulaşabilirsiniz.