Kargo ve Taşıma Bilgileri

Sitemizden Türkiye'nin tüm illerine sipariş ulaştırabilmektedir. www.guzeygiyim.com ’un gerekli gördüğü durumlarda diğer taşıma şirketlerinden yararlanma hakkını saklı tutar. Taşıma konusundaki kargo şirketleri ürünlerin son kullanıcıya eksiksiz ve sağlam ulaştırılmasında sorumludur.

Alıcı (müşteri) hatası nedeni ile oluşabilecek yanlış ya da eksik adres bildirimi gibi durumlar dışında www.guzeygiyim.com adresinden bize ulaşan siparişler İzmir içine en geç 7 iş günü, İzmir dışına ise en geç 10 iş günü içerisinde ulaştırılır.

Ürün ulaştırılması sırasında taşıma şirketi tarafından doğacak gecikmeler www.guzeygiyim.com sorumluluğu dışındadır.

Ürün gönderimlerinde mücbir sebepten veya www.guzeygiyim.com ’dan kaynaklanmayan nedenlerden doğacak gecikmeler www.guzeygiyim.com sorumluluğu dışındadır.

www.guzeygiyim.com adresinde sipariş 16:00 saatinden sonra verilen tüm siparişler bir sonraki gün içinde işleme konur.

Alıcı (müşteri) hatası nedeni ile oluşabilecek yanlış ürün siparişinin değişiminden doğacak tüm kargo ve ulaştırma giderleri alıcı (müşteri) tarafından karşılanacaktır.

Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz .

Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.

Guzeygiyim.com | Güzey Giyim